Skip to content

Hakkımızda

Kurs Merkezimiz tecrübeli ve üst düzey kadrolarıyla öğrencilerimizi üniversiteye hazırlamak için seviyelerine göre oluşturulan gruplarda eğitim vermektedir.

Planlanan etüt çalışmaları öğrencilerimizin akademik eksiklerini tamamlamak üzere dizayn edilir. Etütler tüm seviyelerde uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gruplarda etüt çalışmaları yapılır. Belirli günlerde plan dahilinde birebir ve grup soru çözümleri de yapılmaktadır. Etütler mecburi olarak tasarlandığı gibi isteğe bağlı olarak da programda yerini alır.

Her bir grup ve sınıf için hazırlanan özel ders programlarıyla vakit kayıplarını en aza indirerek başarıyı adım adım artırma hedeflenir.

Öğrencinin ders konularını ezberci ve geçici bir şekilde öğrenmesi değil konunun özünü kavraması esas alınır.

Kurs Merkezimizde üniversite hazırlık kurslarında tüm konular baştan işlenir. Özellikle öğrencinin akademik ihtiyaç analizi yapılıp eksik olduğu konular üzerine yoğunlaşılır.

Öğrencinin takibini yapan öğretmeni ya da danışmanı muhakkak öğrenciye akademik ve psikolojik olarak destek olur.

Kurs Merkezi olarak başarı odaklı detaylı öğrenci analizlerini ve doğru öğrenme şeklini belirleme önemsenir.

Kurs merkez binamız haftanın yedi günü hizmet vermekte olup eğitim kadromuzca verilen dersler yanında hedeflenen bölümleri kazanmaları için öğrencilerimizle özel çalışmalar yapılmaktadır.

Bireysel çalışmalarda ortam sıkıntısı çeken öğrencilerimize, haftanın yedi günü çalışma odalarımızdan yararlanma imkânı sunulmaktadır.